شرایط

«بسمه تعالی»

سپاس بیکران به درگاه ایزد منان که توفیق خدمتگزاری در مسجد مقدس جمکران را که منتسب به حضرت ولی عصر(عج) است به عنوان موهبتی بس ارزشمند عنایت فرمود به شکرانه این نعمت عهد می بندیم
1- عالم محضر خداست و حضرت ولی عصر(عج) در همه حال ناظر ماست. با تاسی به سیره آن حضرت، نهایت توان خود را در راستای ایجاد فضای معنوی و قدسی برای بهره گیری روحی و فکری مومنان و ارائه خدمات هرچه شایسته تر به نمازگزاران و زائران این مکان مقدس، به کار گیریم.
2- تحقق بیانیه ارزشهای مسجد، تعمیق توحید و عبودیت و تقوای الهی، توسعه و بازنمایی فرهنگ انتظار و اضطرار به حجت باقیه الهی، حفظ و تقویت کرامت انسانی، تقویت وجهه قدسی مسجد و ... از اهداف اصلی خدمتگذاری ما باشد.
3- اجرای دقیق منویات رهبر معظم انقلاب، مقام تولیت و رعایت دقیق ضوابط و مقررات را تکلیف شرعی دانسته و تمام تلاش خود را در التزام عملی به آن هابه کار ببندیم.
4- برای حفظ و تقویت ارزش های اسلامی و آرمان های انقلاب تلاش نموده و از هرگونه رفتاری که دور از اخلاق و شئونات این مکان مقدس باشد، با پایبندی به فریضه امربه معروف جلوگیری نماییم.

شرایط عمومی پذیرش خادمین افتخاری مسجد مقدس جمکران:
۱- تدیّن به دین مبین اسلام و مذهب حقه جعفری (اثنی عشری)
۲- اعتقاد و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه.
۳- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل
۴- عدم اعتیاد و سوء پیشینه
۵- داشتن حداقل مدرک دیپلم
۶- داشتن سلامت جسمانی و روانی وتوانایی متناسب با وظایف محوله
۷- داشتن حداقل سن 18 سال
8- کسانی که در بخش عمومی ثبت نام نموده اند امکان ثبت نام تخصصی وجود ندارد و تخصص خود را به مرکز افتخاری اطلاع رسانی نمایند.
9- نداشتن آرایش دائم برای خواهران

مراحل جذب خادم افتخاری:
۱- مراجعه به سایت jamkaran.ir و تکمیل فرم ثبت نام
۲- تشکیل پرونده(مدارک مورد نیاز : دوقطعه عکس، کپی تمام صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی کارت پایان خدمت ، معرفی از محل کار، کپی آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی اشتغال به تحصیل)
۳- انجام مراحل گزینش
۴- شرکت در دوره آموزشی
۵- قبولی در آزمون
۶- ثبت اثر انگشت و تهیه لباس ویژه خادمی
۷- معرفی به واحد مربوطه

اطلاعات شخصی

اطلاعات تماس

اطلاعات تخصصی